MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 8681456
nr 868 1456
Clubfåtöljer
Ett par, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:14:25
6/1 16:46:40
6/1 18:18:21